Yeşil Hotel Gönen Kaplıcaları   Balıkesir  - Gönen  - Gönen Merkez

Fiyat Hesapla

Gönen Kaplıcaları Yeşil Otel

Yeşil Hotel, Gönen Kaplıcalarına ait olan 4 otelden birisidir. 200.000 metrekare alana kurulu olan bir bahçede yer almaktadır. 72 oda 156 yatak kapasiteli tesisimizde misafirlerimizin ücretsiz olarak yararlanabildiği 7/24 açık olan termal sulu kabinler mevcuttur.

Konsept

Tesis yarım pansiyon konseptinde hizmet vermektedir.

Aktiviteler

Ücretsiz Aktiviteler
* Fitness * Futbol * Hamam * Masa Tenisi * Oyun Salonu * Termal Havuz
Ücretli Aktiviteler
* Bilardo * Masaj * SPA * Tenis

Oda Özellikleri

Otel, 72 oda ve 156 yatak kapasitelidir.Odalarda; telefon, televizyon, ısıtma, minibar, oturma grubu, bulunmaktadır. Yeşil Otelin odalarında banyo bulunmamaktadır. Zemin katta ki termal sulu kabinler kullanılmaktadır.

Termal Su Özellikleri

Yıldız otel zemin katta bulunan bu birimde 1 işyeri-turizm Hekimi, 2 Hemşire görev yapmaktadır.
Misafirlerimizin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda konaklamaları sağlamak amacıyla gerekli kontrolleri yapıp sağlık tedbirleri bu ünitemizce alınmaktadır.
Acil müdahalelerinde yapıldığı bu birimde EKG cihazı, stetoskop, otostop, ophtalmoskop, sifingomonometre, nedegaskop, oksijen tüpü, ambu seti, acil şeker ölçüm cihazı, acil müdahalede gerekli ilaçlar ve tıbbi malzemeler bulunmaktadır.

Konum

İstanbul’a 290 km. İzmir’e 280 km Bursa’ya 150 km. uzaklıktadır.

Tatildunyamiz.com’dan rezervasyon yaparak uygun fiyatlı oteller bulun ve indirimlerden yararlanın. Otel fiyatlarını ve teklifleri karşılaştırın, oteller hakkındaki tarafsız yorumları okuyun.

Tatildunyamiz.com’dan uygun fiyatlı oteller, indirimler, otel fırsatları ve özel promosyonlar.

Tatildunyamiz.com’da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın.

Tatil seçiminizi Tatildunyamiz.com’da erken rezervasyon ile gerçekleştirin, tur ve otellerdeki tatil fırsatlarından yararlanın.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum