Panormos Hotel   Aydın  - Didim  - Altınkum

Fiyat Hesapla

Otel Bilgisi

 Otelimiz Didim'in merkezinde (ana cadde üzerinde) 2 dönüm arsa üzerinde kuruludur. 1,5 dönüm bahçesi bulunmaktadır. Yüzme havuzu 160 m2 olup, yarı olimpiktir. Ayrıca çocuk yüzme havuzu da mevcuttur. Çocuklar için bahçede oyun bölümü bulunmaktadır. Açık ve kapalı olmak üzere iki restoranı mevcuttur. Restoranları gündüz 08:00'den, gece 22:30'a kadar hizmet vermektedir. Ayrıca havuz bar ve iç bar olmak üzere iki adet barı bulunmaktadır. Restoranlarında yarım pansiyon hizmet dışında, yerel ve enternasyonel yemeklerin sunulduğu A La Carte restoran hizmeti de mevcuttur. Restoranlarımız Didim'deki yerleşik komşularımız ve Didim'de evleri bulunan İngiliz dostlarımız tarafından da tercih edilmektedir. Ayrıca yine otelimizinin restoranlarında hamburger, pizza, sandviçler, omletler gibi snack tarzı yiyecekler de sunulmaktadır.
Otel binamız 7 katlıdır. Çift asansörü vardır.  
Otelimize evcil hayvan kabul edilir.

Oda Özellikleri

Odalarımızda yerli ve yabancı kanallı 82 ekran lcd TV ve ücretsiz wi-fi bulunmaktadır. Klima, saç kurutma makinesi, su ısıtıcısı mevcuttur. Nescafe, çay, şeker ve çeşitli krakerler hoşgeldin ikramı olarak sunulmaktadır.Balkonlu odaların bazıları açık yüzme havuzuna bakmaktadır.

STANDART ODA
TRIPLE  ODA

Konsept

Otel oda kahvaltı ve yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir.

Kahvaltımız açık büfe olup sabah saat 08.00-10.00 arasında hizmet vermektedir.
Yarım pansiyon hizmetimiz alakart olup menüden seçmeli ve garson servislidir. Açık büfe değildir. Sabah saat 08:00'den gece 22:30'a kadar yemek siparişi alınabilmektedir. 

Konum

Tesis ;

Tarihi Apollon Tapınağı otele 1,5 km

Milas-Bodrum Havaalanı 80 km 

Otelimiz Altınkum Plajına 1.5 Km

Apollon Tapınağı'na 3 Km

Miletos'a 25 Km

Bafa Gölü Tabiat Parkı'na 25 Km

Bodrum-Milas Havaalanına 80 Km uzaklıktadır

Tatildunyamiz.com’dan rezervasyon yaparak uygun fiyatlı oteller bulun ve indirimlerden yararlanın. Otel fiyatlarını ve teklifleri karşılaştırın, oteller hakkındaki tarafsız yorumları okuyun.

Tatildunyamiz.com’dan uygun fiyatlı oteller, indirimler, otel fırsatları ve özel promosyonlar.

Tatildunyamiz.com’da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın.

Tatil seçiminizi Tatildunyamiz.com’da erken rezervasyon ile gerçekleştirin, tur ve otellerdeki tatil fırsatlarından yararlanın.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum