Öngen Country Hotel   Çanakkale  - Ayvacık  -

Fiyat Hesapla

Genel Bilgiler

Öngen Country Hotel; Kazdağlarının eteklerindeki Yeşilyurt Köyü’nün en tepesinde, çam ve zeytin ağaçlarının içinden yüzünü Ege Denizi ve Kazdağı’na dönmüş bir konumda yer alır. Şehir merkezine ve denize 3 km. uzaklıktadır. Muhteşem bir manzarada doğayı ve konforu bir arada yaşayabileceğiniz bu butik otelde, aynı zamanda yöresel Ege mutfağının tadını çıkarabilir, oksijen bolluğu bakımından dünyada ikinci olan havasıyla temiz bir nefes alabilirsiniz.

Oda Bilgisi

16 adet Misafir Odası; TV, Klima, Saç Kurutma Makinası. Dokuz tanesinde Özel Balkon ve tamamına yakınında dağ ve deniz manzarası hakim. 8 adet Suit; biri oturma, diğeri de yatak odası olan ve bir kapı ile birbirinden ayrılan iki ayrı odadan oluşuyor. Hepsinde Balkon, TV, Klima, Minibar, Su Isıtıcısı ve üç tanesinde de şömine yer alıyor. 6 adet Dublex Suit; ikişer katlıdır. Alt katta; Oturma Grubu, Şömine, TV, Müzik Seti, Minibar, Su Isıtıcısı, Çay - Kahve seti bulunuyor. Üst katta; Yatak Odası, Çalışma Masası, Klima, Salıncaklı Balkon, Banyo-WC yer alıyor. Üçü 2 yatak odalı. 1 adet King Suite; Dublex, Kış Bahçesi, 90 m² Balkon, TV, Klima, Mini Mutfak Seti, Su Isıtıcı, Minibar, Fitness Aleti, Şömine 

Toplantı & Etkinlik

Toplantı Salonu özel olarak dekore edilmiş olup; projeksiyon, perde, flipchart, ses sistemi vb. tüm teknik ekipmana sahiptir. Talebe göre tiyatro sistemi veya U düzenine uygun şekilde dizayn edilebilir. Manzaraya bakan üç adet pencereli, 150 m2 . büyüklükte ve 45 kişiliktir. Eğer dilerseniz, toplantı aralarında, boyun ve omuz masajı ile beyninizi ve bedeninizi tazeleyebilirsiniz. Grup organizasyonlarında canlı müzik (fasıl) ekibi çağrılabilir, bahçemizde barbekü yapılabilir, coffee break ve öğle yemeği hizmeti verilebilir, film gösterimi olabilir, ayrıca her türlü seminer ve eğitim programına uygun alan yaratılabilir. Ayrıca yazın havuz başında, bu muhteşem atmosferde hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebilirsiniz.

Konum Bilgisi

Küçükkuyu : 3 km.
Şehir Merkezi & Deniz : 3 km.
Assos : 25 km.
Koca Seyit (Edremit) Havalimanı : 45 km.
Ayvalık : 80 km.
Çanakkale : 90 km.
İzmir : 210 km.
Bandırma (Feribot) : 225 km.
İstanbul : 430 km.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum