Larissa Mare Beach Beldibi   Antalya  - Kemer  - Beldibi

Fiyat Hesapla

Otel Bilgileri

Antalya'nın turizm açısından gözde ilçelerinden biri olan Beldibi aynı zamanda Larissa Mare Beach Hotelede ev sahipliği yapmaktadır. Beldibi mağarası, Beldibi Kaya Sığınakları gibi gezip görebileceğiniz yerlere de ev sahipliği yapmaktadır. Otelimizin konumu kadar içi de misafirlerimiz için önemlidir. Otelimizin odaları geniş ve ferah bir yapıya sahiptir. Odalarımız modern ve şık bir yapıya sahiptir. Tesislerimiz odalarımız dışında da iyi bir tatil geçirtebilmek adına bir çok hizmet sunmaktadır. 

Tesislerimizde misafirlerimizin yararlanabileceği hizmetleri Resepsiyon Hizmeti, Çamaşırhane Hizmeti*, Yazıcı, Masaj*, Araç Kiralama*, Doktor*, Hamam, Sauna, Döviz Değişimi, Animasyon Programları (Almanca, Rusça, İngilizce,Türkçe), Aerobik, Dart ve Mağazalar şeklinde sıralayabiliriz. Bütün bu hizmetlerden dilediğiniz gibi faydalanarak birinci sınıf ve unutamayacağınız anılar yaşadığınız bir tatil yapmış olursunuz.Tatilini daha da keyifli ve sorunsuz bir şekilde yaşamak isteyenler için Larissa Mare Beach Hotel biçilmiş kaftan.

Yiyecek İçecek

Larissa Mare Beach Hotel, her şey dahil konsepti dahilinde hizmet veriyor: Kahvaltı: 07:00-10:00 - Açık Büfe, Öğle Yemeği: 12:00-14:00 - Açık Büfe, Akşam Yemeği: 19:30-21:30 - Açık Büfe, Snack: 11:30-16:30 - Açık Büfe, Beş Çayı: 17:00-18:00 - Açık Büfe 10:00-22:00 saatleri arasında yerli alkollü ve alkolsüz içecekler limitsiz ve ücretsizdir.

Plaj&Havuz Olanakları

Otelimizde 1 adet açık havuz, 1 adet çocuk havuzu ve 1 adet kaydıraklı havuz olmak üzere toplam 3 adet havuz bulunmaktadır. Denize sıfır konumda olan otelimizin, kendine özel plajı bulunmaktadır. Dilerseniz iskeleden de denize girebilirsiniz. Plajda ve havuzda şezlong ve şemsiye ücretsizdir. Depozito karşılığı plaj havlusu alabilirsiniz.

Spa/Wellness

Otelimizde tatiliniz çok daha huzurlu geçmesi adına Spa hizmetleri verdiğimiz masaj ve dinlenme alanları bulunmaktadır. Uzman terapistlerimizin yapacağı uluslararası masajlar, kese, köpük ve cilt bakımları ile kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Spa merkezinde alacağınız tüm hizmetler ücretlidir. 
*Ayrıca dilediğinizce kullanabileceğiniz Türk hamamı ve Sauna alanlarımız da bulunmaktadır. Bu alanlar ücretsizdir.

Aktiviteler/Etkinlikler

Tatiliniz boyunca sizin ve sevdiklerinizin mutluluğu hiç eksik olmasın istedik. Profesyonel animasyon ekibimiz ile sabahtan geceye kadar eğlence durmaksızın devam ediyor. Sabah sporu ile başlayan animasyon aktiviteleri gün içerisinde havuz yarışamları ve havuz gösterileri ile devam etmekte. Hem çocuklar için hem de yetişkinler için aktiviteler bulunmaktadır. Akşamları ise sahne gösterileri, profesyonel gösteriler ve yarışmalar düzenlenmekte. Çocuklarınız için Mini Kulübümuz bulunmaktadır. Deneyimli Mini Kulüp personelimiz ile eğitici ve eğlendirici aktivitelerle musmutlu bir tatil geçirecekler.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum