HOTEL BERKE RANCH   Antalya  - Kemer  - Beldibi

Fiyat Hesapla

Otel Bilgisi

Otel 1995 yılında inşa edilmiştir. Misafirler, 28 adet oda arasından seçecekleri herhangi birinde rahat edeceklerdir. Tesiste misafirler, lobi alanında bulunan ve günde 24 saat hizmet veren bir resepsiyon ve 24 saat boyunca açık olan "check-in / check-out" servisi ile karşılanmaktadır. Tesiste bir döviz bürosu mevcuttur. Kablosuz internet bağlantısı ile ortak alanlarda misafirler için internet erişimi sağlanmaktadır. Konaklama yeri, gastronomi alanında şu seçeneklere sahiptir: Bir restoran, bir yemek odası, bir kafe ve bir bar. Tesis bünyesinde ayrıca birçok mağaza yer almaktadır. Buna ek olarak, güzel, bakımlı bir bahçe ile bir çocuk parkı otel alanı dâhilinde yer almaktadır.

Oda Bilgileri

Otantik havası ile farklı bir konsepte sahip olan otelimiz, oda kahvaltı olarak hizmet vermektedir.

 Toplamda 54 oda sayısına sahip olan tesisimizde;

 40 adet ikiz Kayalar ve orman manzaralı balkonlu Std oda

  10 adet bahçe manzaralı Std oda

  2 adet aile suiti bulunmaktadır

Yeme İçme

İkiz tepeler manzaralı restoranın da organik ürünler kullanılarak hazırlanan Akdeniz ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz. Zengin yerli ve yabancı içecek menümüzden faydalanabilir, otantik ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinin yanı sıra At Cafede bistro menü seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz

Konum

Tatildunyamiz.com’dan rezervasyon yaparak uygun fiyatlı oteller bulun ve indirimlerden yararlanın. Otel fiyatlarını ve teklifleri karşılaştırın, oteller hakkındaki tarafsız yorumları okuyun.

Tatildunyamiz.com’dan uygun fiyatlı oteller, indirimler, otel fırsatları ve özel promosyonlar.

Tatildunyamiz.com’da ideal fırsatları bulun ve karşılaştırın.

Tatil seçiminizi Tatildunyamiz.com’da erken rezervasyon ile gerçekleştirin, tur ve otellerdeki tatil fırsatlarından yararlanın.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum