Fame Residence Kemer & SPA   Antalya  - Kemer  - Kemer Merkez

Fiyat Hesapla

Otel Bilgisi

Fame Residence Kemer 8000 m² alan üzerine inşaa edilmiştir. Toplamda 246 oda ve 660 yatak kapasiteli tesisimiz denize sıfır konumdadır. Kemer merkezde bulunan otel Antalya şehir merkezine 40 km ve  Antalya havalimanına 50 km uzaklıkta yer almaktadır.

Konaklama Bilgileri

Fame Residence Kemerde toplamda 246 oda ve 660 yatak kapasitesi olmak üzere 202 standart oda, 22 roof standart oda, 8 bağlantılı aile odası, 2 aile odası, 2 senior suite, 4 junior suite, 4 roof suite ve 2 engelli odası mevcuttur. Tüm odalarında modern ve lüks dekorasyonuyla halı, balkon, banyo (küvet), wc, direk telefon hattı, saç kurutma makinesi, minibar, kiralık kasa, uydu TV, müzik yayını, merkezi ısıtma/ soğutma sistemi bulunmaktadır.

Yiyecek ve İçecek

Keme Fame Residence Otel herşey dahil sistemde hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe şeklinde olup giriş günü kadehte şampanya ile karşılama, geç kahvaltı, diyet büfesi, vejeteryan büfesi, çocuk büfesi, gözleme, pide, snack servisi, mevsim meyveleri servisi, kahve pasta servisi, dondurma, gece çorbası, tüm alkollü ve alkolsüz yerli içecekler konsept dahilindedir.Tesiste ana restoran olarak Gökçe restoran, Türk, Çin ve İtalyan mutfağıyla Gizem Ala Carte restoran, Cafe Fame, Lobby bar, Service bar, Beach snack bar, Pool snack bar, Vitamin bar ve Gözde Pub bulunmaktadır.<

Konum

5 Yıldızlı Otellimiz  doğanın tüm renklerinin doyasıya yaşanabileceği ve eğlencenin bol olduğu Kemer merkezinde bulunmaktadır.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum