Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center   Afyonkarahisar  - Afyon Merkez  -

Fiyat Hesapla

Otel Bilgisi

Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center; tatilinizi yaparken tesiste bulunan şifalı su ile sağlığınıza kavuşabilir, ailenizle keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

İşletme 5 yıldızlı bir tesis olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı tarafından verilmiş Kaplıca işletme belgesine sahiptir. Her yaş grubuna hitap edebilen otelde minik misafirler için de aktivite alanları bulunmaktadır. Geleneksel Osmanlı kültürünün izlerini yansıtan tesiste bay bayan ayrı olmak üzere Türk hamamları, termal havuzlar, yüzme havuzları, sauna bulunmaktadır.

Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Her şey Dahil konsepti ile tercihe bağlı konaklama yapacağınız tesis; şehir merkezinde bulunmaktadır.

Yeme- İçme Özellikleri

Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Yarım Pansiyon konaklamalarda; sabah ve akşam yemekleri dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Her Şey Dahil konaklamalarda; sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-23.00 saatleri arasında ücretsiz.

Hizmet Saatleri
07.00-10.00 Kahvaltı
08.00-24.00 Lobi Bar (Ücretli)
10.00-18.00 Termal Bar (Ücretli)
12.30-14.30 Öğle Yemeği (Herşey Dahil konaklamalarda)
16.00-17.00 Piyano Eşliğinde Çay Saati
19.00-22.00 Akşam Yemeği

Oda Özellikleri

Misafirlerimizin tüm otel olanaklarımızdan azami istifade etmesini sağlamak, mutlu ve dinlenmiş olarak ugurlamak en büyük hedefimizdir. Budan Thermal SPA Hotel Convention Center; 134 Standart oda, 3 Connect oda, 8 Deluxe oda, 8 Corner Deluxe Suit oda, 2 King Suit oda, 2 bedensel engelli odası ile birlikte 157 oda, 450 yatak kapasitelidir.

İç açıcı renklere ve modern eşyalara sahip olan tesis odalarında; klima, minibar, kettle, LCD TV ve uydu yayını bulunuyor. 

Spa/Wellness

Tesisin Spa / Wellness bölümünde; hamam, sauna, buhar odası, jakuzi ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Çocuk Aktiviteleri

Tesiste çocuk misafirler için; çocuk havuzu, çocuk animasyonu, çocuk oyun alanı ve Mini Club bulunuyor.

Konum

Tesis, Afyonkarahisar şehir merkezine 5 km ve Kütahya Zafer Havaalanı'na 45 km mesafede konumlanıyor.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum