Bodrum Sofabed Hotel   Muğla  - Bodrum  - Ortakentyahşi

Fiyat Hesapla

Otel Bilgisi

Bodrum Sofabed Hotel, özgünlüğü ve şirinliğiyle Bodrum’un göz bebeği, mandalina bahçeleri ve bembeyaz evleriyle süslenen Ortakent-Yahşi’de gürültüden uzak, huzurlu bir konumda yer alıyor …

Mavi bayraklı denizi ve göz alabildiğince uzanan kumsalı ile ünlü, su sporları cenneti Ortakent-Yahşi plajı sadece 180 m. Bodrum merkeze 8 km, havalimanına 45 km mesafede. Bodrum, Turgutreis gibi merkezlere gecenin geç saatlerine kadar süren ulaşım olanağı, semt merkezindeki restaurant ve barlara yakınlığıyla Bodrum Sofabed Hotel güzel bir tatil olanağı sunuyor. Yaz ve Kış sezonu boyunca, Bodrum Acıbadem Hastanesi, surf ve yelken sporcularınu ağırlamaktayız.

Hizmetler

Sofabed Hotel Bodrum’un en gözde plajı Ortakent-Yahşi sahiline sadece 70 metre mesafede.

Bunun için Ortakent sahilinde faaliyet gösteren Su sporları merkezleri, otelimiz misafirlerine de farklı paketlerle eğitim hizmeti vermektedir. Ayrıca Rüzgar Sörfü yapacak gruplar konaklama için otelimizi yaz ayı dışında kış aylarında da tercih etmektedirler.Otelimizin tertemiz havuzu her zaman hizmetinizde olurken, yanıbaşında da partnerinizle birlikte masa tenisi veya dart oynayabilir, keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum