Vella Beach Hotel   Antalya  - Alanya  - Tosmur

Fiyat Hesapla

Otel Bilgisi

Alanya bölgesinde bulunmaktadır. Denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Tatiliniz boyunca çocuklarınızın güvenli bir şekilde ağırlanabilmesi için çocuk kulübü bulunmaktadır.  
 
1 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet çocuk yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Tesis herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. 
 
Ayrıca Su kaydırağında eğlenceli zaman geçirebilrsiniz. 
 
Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, telefon standart odalarda mevcuttur.  
  
Tesis içerisinde bulunan doktor, market, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Konsept

Konaklama Tipi: Herşey Dahil

Sabah Kahvaltısı    08:00 - 10:00   Açık Büfe

Öğlen Yemeği        12:30 - 14:00   Açık Büfe

Gözleme Saati        16:00 - 17:30   Açık Büfe

Akşam Yemeği       19:00 - 21:00   Açık Büfe

 

Konum

Antalya Uluslararası Havaalanı 120 Km,
Gazipaşa Havaalanı 30 Km,
Otobüs Terminali de 2 km,
Alanya Şehir merkezine 1 km

Oda Özellikleri

Odada bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz LCD TV, banyo,telefon , saç kurutma makinası standart odalarda mevcuttur

Genel Özellikler

Vella Beach Hotel Otelimizde Ana Restaurant Kapalı 150 kişi kapasitelidir Açık Teras 100 Kişi Toplam 250 Kişi Kapasitelidir. Teras restaurant ta Akdenizin muhteşem görüntüsünü izleyerek yemeklerinizi yiyebilir içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz

Otelimiz'de 1 adet havuz bar bulunmaktadır, Havuz Bar da Tüm Soğuk ve Sıcak içecekleriniz sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır

Otelimizin açık havuzu; 1 adet çocuk havuzu, 1 adet büyük havuz (jakuzili ,kaydıraklı) bulunmaktadır. Misafirlerimiz, açık havuzu 09:30 ile 18:30 saatleri arasında kullanabilirler. 

Otelimiz de ayrıca  kaydıraklı havuz bulunmaktadır

Aktivite ve Eğlence olarak; , Animasyon, Plaj Voleybol, Plaj Futbol, Kablosuz Internet (Lobi ve Kısmi Restaurant ), Araba Kiralama, Su Sporları, Doktor ( Dışarıdan ), Hemşire ( Dışarıdan ) Toplantı Salonu. 

Alakart Restaurant, Market 

Otelimiz denize sıfır mesafededir. Otel odalarımızın hepsinde balkon bulunmaktadır. Odalarımızın hepsi deniz manzaralı dır. 

PLAJ : Plajımıza giriş ücretsiz olup, plajda şezlong şemsiye minder tüm misafirlerimize ücretsiz olarak sunulur

Otelimize Giriş Saati (14:00) bu Saatten Önce Gelen Misafirlerimiz Herhangi bir Hizmet Talep Edememektedir

Otelimiz den Ayrılış Saati  (11:00) bu Saatten Sonra Misafirlerimiz Otelimiz den Herhangi bir Hizmet Talep Edememektedir

Tüm Yorumlar Yeni Yorum