Karaca Otel   İzmir  - Konak  - Alsancak

Fiyat Hesapla

Genel Tanıtım

1970 yılında yapılan Karaca Hotel İzmir, Alsancak bölgesinde bulunmaktadır. Otel Adnan Menderes Havaalanı'na 18 km, Merkezde'ye 500 m, Konak'a 1 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. 

Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, küvet, kablosuz internet, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur. 

İhtiyacınıza göre tesisteki araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Tesiste bulunan ala carte restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Konferans, toplantı, kongre ve organizasyonlarınız için uygun bir oteldir. 

Oda Özellikleri

Oda Kahvaltı
Tesiste kahvaltı harici alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.Karaca Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.

Toplantı Bilgileri

KARACA SALON
MAVI SALON
KAYA SALON

Düğün/Organizasyon

Otel Karaca Ziyafet Ekibi, organizasyonun içeriğine ve konseptine göre, gecenin eksiksiz ve mükemmel yaşanması, misafirlerimiz ve davetlilerinin keyifli ve mutlu anlar geçirmesi için etkinliği başından sonuna kadar planlar ve uygular. Size sadece dostlarınızla, eşsiz anları paylaşmak kalır.

Özellikleri: Ziyafet ve Diğer Etkinlikler, A la carte yemekler , VIP grup yemekleri, Personel Yemekleri, Gala yemekleri, Kuruluş yıldönümleri, Yılbaşı baloları, Mezuniyet baloları, Basın organizasyonları...

Ulaşım

Izmir Adnan Menderes Airport 14.8 km

Tüm Yorumlar Yeni Yorum